Gada pēdējās skolēnu sacensībās pārliecinoši triumfē Ilūkstes Raiņa vidusskola

Demenes pagasts

Pēdējās skolēnu sacensības šajā kalendārajā gadā notika Sventē, šoreiz telpu futbols 2012. - 2013. g. dz. zēniem.

Piedalījās piecas komandas: Saliena, Zemgale, Svente, Špoģi un Ilūkste. Tieši starp pēdējām divām komandām spraigā cīņā tika izcīnīts čempionu tituls, kurā Špoģu vidusskolas komanda piekāpās Ilūkstes Raiņa vidusskolai  ar rezultātu 1:3.Turnīrs norisinājās ļoti aizraujošā gaisotnē, kur mājinieku līdzjutēji palīdzēja sventiešiem iegūt 3.vietu. Savukārt ceturtie palika Zemgales vidusskolas futbolisti un piektie - Salienas komanda.

Apsveicam Ilūkstes Raiņa vidusskolas komandu ar zelta medaļām!

Tagad skolēnu sacensības pārcelsies uz Ilūkstes Raiņa vidusskolu, kur janvārī notiks “tautas bumbas” sacensības.

Jana Hadakova, Augšdaugavas novada sporta skola

Ziemassvētku vecītis ciemos pie mazajiem sventiešiem