Ziemassvētku vecītis ciemos pie mazajiem sventiešiem

AKTUĀLI

Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembra pēcpusdienā, Sventes Tautas namā sapulcējās krāšņās maskās tērpti mazie sventieši, lai sagaidītu ciemos Ziemassvētku vecīti. Liels bija visu pārsteigums, kad gaidītā ciemiņa vietā iznāca lielais brūnais Lācis. Izrādījās, ka brūnais Lācis bija pazaudējis savu ziemas miegu.

Lācim palīgā nāca visi: gan lielie, gan mazie, tomēr miegu neizdevās atrast. Un tad, mūzikai skanot un kamanām švīkstot, ieradās Ziemassvētku vecītis! Kur Ziemassvētku vecītis, tur arī brīnumi. Visi kopā iededza eglītē svētku gaismiņas, spēlēja dažādas spēles, pikojās ar varavīksnes bumbiņām, ripinājās pa sniega segu un, protams, izvizinājās Ziemassvētku vecīša kamanās.

Visbeidzot, kad visi bija gana izpriecājušies, Ziemassvētku vecītis palīdzēja Lācim atrast viņa ziemas miegu un tas devas uz čučumuižu. Savukārt mazie sventieši iepriecināja Ziemassvētku vecīti ar dzejolīšiem un dziesmām, pretim saņemot saldas dāvanas. Pēc kopīgas fotografēšanās Ziemassvētku vecītis devas projām, lai atgrieztos atkal nākamajā gadā.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Viktors Petaško, Sventes pagasta Tautas nama vadītājs

Droša ziema