Futbola sezona ir sākusies!

AKTUĀLI

Šī gada 16. aprīlī ir sākusies sezona Latvijas futbola II līgas čempionātā austrumu zonā, kurā piedalās Augšdaugavas novada sporta skolas komanda.

Ir aizvadītas pirmās trīs kārtas, kurās Augšdaugavas novada sporta skolas komanda ir izcīnījusi panākumus: pret FK Salaspils 3-2; pret FK Limbaži 4-0; pret FK Jēkabpils 3-1. Ar rezultivitāti šajās spēlēs izcēlās Elvis Bovins (trīs vārti), pa diviem vārtiem Mairim Timšānam un Robertam Linardam, vieni vārti Ingum Vaņinam, Timuram Volosovam un Renardam Rimovičam.

Protams, ar nepacietību gaidām pirmo mājas spēli 20. aprīlī Ilūkstes pilsētas stadionā pret komandu FK Ogre United. Novēlām komandai panākumus arī nākamajās spēlēs!

Augšdaugavas novada sporta skolas administrācija

Naujenes pamatskolas sākumskolas skolēni ciemos pie Brūnās dāmas