Futbola sadraudzības spēle jauniešiem Maļinovā

Jaunatnei

11.jūlija pēcpusdienā pie Maļinovas jauniešiem ieradās Kalkūnes un Višķu pagasta jaunieši, lai uzspēlētu futbolu. Katra komanda bija nopietni noskaņota uz uzvaru.

Pirmā spēle notika starp Maļinovas un Kalkūnes jauniešu komandām. Spēles pirmajā puslaikā abu komandu vārtsargi prasmīgi sargāja vātrus, tāpēc pirmā puslaika beigās abām komandām bija pa nulle punktiem. Pēc pārtraukuma Maļinovas komandas jaunieši manāmi sarosījās, jo tika gūti vārti. Pirmos vārtus iesita E. Bizņa, otros, spēles beigās,  A. Samohvalovs.

Otrā spēle norisinājās starp Višķu un Kalkūnes spēlētājiem. Spēles piektajā minūtē, pēc labas piespēles, Višķu jaunietis M. Vavilovs, iesita pirmos vārtus. Uzreiz Kalkūnes komanda mēģināja gūt vārtus, taču Višķu vārtsargs  R. Lukaševičs prasmīgi atvairīja metienus.  Tomēr spēles 13 minūtē Kalkūnes komanda iesita savus pirmos vārtus. Šīs spēles pirmā puslaika beigās - 1:1. Pēc pārtraukuma, uzreiz pirmajā sekundē, satriecošus vārtus atkal iesita M. Vavilovs no Višķiem. Pārējos vārtu iemešanas mēģinājumus Kalkūnes komandas vārtsargs A. Druzs meistarīgi atvairīja un parādīja lielisku spēli.

Trešā spēle notika starp Maļinovas un Višķu jauniešiem. Spēles pirmajā puslaikā Maļinovas komandai  lieliskus vārtus guva  E. Bizņa. Divus mēģinājumus iesist vārtus R. Lukaševičš no Viškiem atvairīja, taču trešajā reizē A. Samohvalovam izdevās gūt vārtus.  Pēc pārtraukuma, R. Lukaševičs turpināja prasmīgi atvairīt vārtus, tomēr izveicīgais A.Samohvalovs spēja maļinoviešiem gūt arī trešos vārtus. Višķānieši gandrīz vai iesita bumbu Maļinovas sargātajos vārtos, tomēr pateicoties mūsu vārtsarga D. Puškarjova lieliskajam sniegumam, vārti netika gūti. Spēles beigās kārtējos lieliskos vārtus Maļinovai  ieguva A. Samohvalovs.

Komandu kopvērtējumā trešā vieta Kalkūnes komandai, otrā vieta -  Višķu jauniešiem, pirmā  vieta - Maļinovas  pagasta jauniešiem. Paldies  mājiniekiem par lielisku sniegumu, un paldies Kalkūnes un Višķu jauniešiem un jaunatnes lietu atbildīgajiem par atsaucību un dalību pasākumā.

Izsoles zemes vienībām