Fonds “Nāc līdzās!” aicina uz koncertu “Kad satiekas dvēseles stīgas!”

AKTUĀLI

26. februārī plkst. 14.00 Daugavpils novada Kultūras centrā “Vārpa” (Dobeles ielā 30, Daugavpilī) notiks koncerts “Kad satiekas dvēseles stīgas”, kurā piedalīsies fonda „Nāc līdzās!” jauniešu koris un solisti – zelta laureāti, kā arī Daugavpils novada Kultūras centra vokālais ansamblis „Stage On”.

Ar koncertu kultūras centra kamīnzālē tiek atklāta fonda “Nāc līdzās!” fotoizstāde “Sajūtas man līdzās”, kura būs apskatāma līdz 25. martam. Izstādē aplūkojami jauniešu ar īpašām vajadzībām fotodarbi, kas tapuši Latvijā pazīstamā fotogrāfa Jāņa Medņa vadībā. Fotomākslas skolotājs uzsver: “Fotogrāfija ir interesanta, jo apstādina laiku, padarot mūs laimīgākus.”

Fonds „Nāc līdzās” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas jau daudzus gadus, organizējot nometnes, koncertus, festivālus, studiju ierakstus un akcijas, aicina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām dziedāt, dejot, spēlēt teātri, runāt dzeju un izpausties uz skatuves. Mūzika un māksla nojauc robežas un uzceļ sapratnes tiltu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Plašāka informācija zvanot t.: 65431867, mob.: 26362572

Informāciju sagatavoja: Daugavpils novada Kultūras centrs

 

Nīcgales pagastā iedzīvotāji bažījas par skolas likteni