Folkloras kopa “Dyrbyni” uzvar konkursā

AKTUĀLI

Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” folkloras kopa “Dyrbyni” piedalījās “Swedbank” rīkotajā konkursā “100 Latvijas rotaļas un spēles”, kas tika rīkots pasākuma “Satiec savu meistaru 2017” ietvaros.

Konkursā piedalījās 104 kolektīvi, no kuriem tika izlozēti pieci:

  • Durbes pirmsskolas deju kolektīvs “Lindalīte”;
  • Sveķu Internātpamatskolas deju kolektīva “Zeltābols”;
  • Ziemeļvalstu ģimnāzijas 2. klašu tautas deju kolektīvs;
  • Daugavpils Latviešu kultūras centra Deju ansamblis “Laismeņa”;
  • Daugavpils novada Kultūras centra “Vārpa” folkloras kopa “Dyrbyni”.

Kolektīvi saņems apmaksātu braucienu uz tautas tradīciju, zināšanu un prasmju svētkiem “Satiec savu meistaru”, kas notiks jau šajā sestdienā, 1. aprīlī, Rīgā, kā arī “Swedbank” dāvinājumu 500 eiro apmērā tautas tērpu vai apavu papildināšanai.

Anita Lipska

Ilmāra Znotiņa foto izstāde “Latgales ļaudis” būs apskatāma Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā