Filma “Mātes piens” Kultūras centrā “Vārpa”

AKTUĀLI

22. februārī plkst. 18.00 Kultūras centrā “Vārpa” būs iespēja noskatīties Ināras Kolmanes spēlfilmu Mātes Piens.

Filmas saturs: Jauna daudzsološa ārste konfliktā ar totalitāro padomju režīmu zaudē visu — karjeru, mīlestību pret dzīvi un pat mātes instinktu, liedzot savam bērnam mātes pienu. Taču pieaugot, meita kļūst par viņas vienīgo atbalstu un cenšas palīdzēt gan mātes depresijai, gan pati mācās izdzīvot nomācošajā padomju režīmā. Mātes un meitas dzīvesstāsti norisinās padomju okupētajā Latvijā laikposmā no 1945. līdz 1989. gadam.
Filma veidota pēc populārā rakstnieces Noras Ikstenas romāna “Mātes piens” motīviem.

Filmas garums: 1h 50min , vecuma ierobežojums 12+

Lomās: Maija Doveika, Elīna Vaska, Rūta Kronberga, Indra Briķe, Inga Tropa

Tikšanās Valentīndienas noskaņās