Emīla nedarbi Nīcgales pagasta bibliotēkā

Pašvaldība

14. jūnijā Nīcgales bibliotēkā pēc Astrīdas Lindgrēnes stāsta motīviem par Lennebergas Emīlu tika izrādīts nedarbs, kā zēns izglāba ģimeni mušu dēļ no ubaga spieķa.

Vasaras brīvlaiks bibliotēkā bērniem sācies ar teātra spēlēšanu, tas bija radošs un izzinošs process. Vispirms lasīts un pārrunāts stāsts, rakstīts scenārijs, sadalītas lomas un noskatīta zviedru filma par Emīlu no Lennebergas, mēģinājumi divreiz dienā, veidotas dekorācijas, piemeklēti rekvizīti un tērpi, lampu drudzis pirms uzstāšanās, viss kā īstā teātrī.

Izrādē piedalījās  un lomas atveidoja aktīvākie bibliotēkas lasītāji, to noskatījās bērnudārza audzēkņi un noslēgumā ar audzinātājām nolēma izlasīt stāstus par citiem Emīla nedarbiem.

Informāciju sagatavojusi:
Ruta Bogdanova
Nīcgales bibliotēkas vadītāja

Pašvaldība sniegs atbalstu energoefektivitātes darbiem daudzdzīvokļu mājai Kalkūnē