Ekskursijas Daugavpils novada dienu ietvaros

AKTUĀLI

Daugavpils novada dienu ietvaros ir paredzētas divas ekskursijas. Viena ekskursija plānota pa Naujenes pagasta tūrisma un uzņēmējdarbības objektiem, otra pa Biķernieku un Ambeļu pagasta interesantākajām vietām. Naujenes pagastā paredzēts apmeklēt Naujenes novadpētniecības muzeju, Slutišķu vecticībnieku etnogrāfisko māju, Slutišķu krauju, Spruktu Romas katoļu baznīcu, Dinaburgas taku, rotveileru škirnes suņu audzētavu, zirgu audzētavu, Lociku lidlauku. Par atsevišķu samaksu interesenti varēs pacelties gaisā ar motodeltaplānu. Pusdienas būs iespēja nobaudīt vecticībnieku gaumē Baltajā krogā.

Otra ekskursija vedīs uz Biķernieku lielākajām zemnieku saimniecībām, Krivošejevas lūgšanu namu, Lipinišķu pareizticīgo baznīcu, Biķernieku pamatskolas muzeju. Ambeļu pagastā tiks apmeklēta netradicionāla saimniecība Putānos, HES uz Dubnas upes, Ambeļu Romas katoļu baznīca, Ambeļu skreine ar savu kultūras programmu.

Izbraukšana paredzēta 16. septembrī plkst. 9.00 no Daugavpils novada domes, Rīgas ielā 2. Maksa par ekskursijām noteikta 7 eiro. Cenā iekļauta ēdināšana, transports, objektu apmeklējumi, gida pakalpojumi. Pasākumu atbalsta Daugavpils novada dome, Naujenes, Biķernieku un Ambeļu pagasta pārvalde, Daugavpils novada pašvaldības aģentūra TAKA. Pieteikšanās t.65476748, 65422818, m.29431360, taka@dnd.lv.

 

Daugavpils novadā izveidoti 5 jauni bērnu rotaļu laukumi