Ekskursija uz Naujenes novadpētniecības muzeju

AKTUĀLI

6. februārī Maļinovas pagasta bibliotēka "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas" dalībniekiem organizēja ekskursiju uz Naujenes novadpētniecības muzeju. Muzejā iepazināmies ar piedāvātajām tematiskajām izstādēm, V.Zeiles skulptūrām un to tapšanas procesu, dabas ekspozīciju „SirdsDaugava”.
Bērni un pieaugušie ar sajūsmu piedalījās muzeja piedāvātajā muzejpedagoģiskā nodarbībā no māla izgatavot savu laimes pogu. Bērnus interesēja arī Lielā Augšdaugavas musturdeķa garums un tapšanas process. Laiks darbojoties paskrēja nemanot. Apmeklējot muzeju, var uzzināt ko jaunu no dzimtā novada vēstures. Muzeja apmeklējums visiem ļoti patika.
Liels paldies muzeja darbiniekiem par jauko ekskursiju!
Izstāde "Grāfu Plāteru -Zībergu kultūrvēsturiskais mantojums Daugavpils novadā"