Edvīns Hadakovs un Olga Ignatjeva – Latvijas jaunatnes olimpiskās komandas sastāvā

AKTUĀLI

No 21. līdz 27. jūlijam Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notiks 15. Eiropas Jaunatnes olimpiāde. Eiropas Jaunatnes olimpiāde notiek katru otro gadu. Šogad sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 50 Eiropas valstu jauno sportistu vecumā no 14 līdz 18 gadiem. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 34 sportisti, kas startēs 7 sporta veidos no 10 sacensību programmā paredzētajiem. Latvijas jaunatnes olimpiskās komandas sastāvā arī divi Daugavpils novada jaunie vieglatlēti, Edvīns Hadakovs un Olga Ignatjeva, kas sacensībās startēs trīssoļlēkšanas disciplīnā. Abus sportistus trenē novada sporta skolas treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi.

Turam īkšķus un vēlam panākumus!

Deju ansamblis „Līksme” piedalījās Latviešu Dziesmu un Deju svētkos Kanādā