Dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA” rīko muzikālu labdarības pasākumu “Dod ķepu, draugs!”

AKTUĀLI

Muzikālais labdarības pasākums “Dod ķepu, draugs!” notiks šī gada 4. oktobrī 34. Artilērijas restorānā (Rīgas iela 22, Daugavpils), tā sākums 18.00. Datums nav izvēlēts nejauši - 4. oktobris ir Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena. Pasākumā piedalīsies un tā apmeklētājus ar mūziku/deju priecēs Arnis Slobožaņins (grupa “Dabasu Durovys”), Lidija Breska (grupa “Warm House”) un flamenko deju studija “Un dos tres” (vadītāja Sofija Baitina). Ieeja pasākumā - par ziedojumiem, kā arī 34. Artilērijas restorāns no savas puses ziedos daļu no šī vakara ienākumiem dzīvnieku patversmes “OTRĀ MĀJA” uzturēšanas vajadzībām.

4. oktobris - Starptautiskā dzīvnieku aizsardzības diena ir īstā reize, kad dzīvnieku mīļiem sanākt kopā vienā no suņiem draudzīgajiem Daugavpils restorāniem, iepazīties, klausīties labu mūziku, baudīt flamenko deju priekšnesumu un arī izdarīt labu darbu - palīdzēt dzīvnieku patversmei “Otra māja”! Dzīvnieku patversme “Otrā māja” atrodas Daugavpils novada Demenes pagastā, darbojas kopš 2014. gada un spējusi atrast jaunas mājas daudziem dzīvniekiem – suņiem un kaķiem. Tā ir “no-kill” patversme, kuras iemītnieki netiek iemidzināti. Patversme uzņem bezpajumtes dzīvniekus un tādus dzīvniekus, kuri ir slimi, ievainoti, nonākuši bezpalīdzīgā stāvoklī.

34. Artilērijas restorāns atvēries tikai šī gada pavasarī, tomēr jau kļuvis par iecienītu atpūtas vietu ar savu īpašo atmosfēru, steampunk stilā noformētajām telpām, gardajiem ēdieniem un kafiju. Restorāns nosaukts par godu Zemessardzes 34. Artilērijas bataljonam, tādēļ zemessargiem, policistiem, ugunsdzēsējiem, kareivjiem, robežsargiem šeit tiek piedāvātas īpašas atlaides. Īpaša ir arī attieksme pret mājas mīluļiem – šeit var iegriezties ar suni, mīlulis tiks laipni sagaidīts un viņam piedāvāta ūdens bļodiņa. Arī uz pasākumu “Dod ķepu, draugs!” var ierasties kopā ar suni un saņemt no 34. Artilērijas restorāna dāvanā našķīti mīlulim!

 

64 lauciņu dambretes turnīrs