64 lauciņu dambretes turnīrs

AKTUĀLI

23.septembrī Sventes Tautas namā noritēja turnīrs 64 lauciņu dambretē, kas veltīts Daugavpils novada dienām. Turnīrā piedalījās dalībnieki no Viļņas, Daugavpils pilsētas un novada. Vīriešu vidū pirmo vietu ieguva Tadeušs Turonoks no Sventes (6,0 punkti), otrajā vietā – Anatolijs Borodins no Daugavpils (5,5 punkti),  3.vietā -  Vladimirs Matvejevs no Daugavpils novada (5,5 punkti).

Sieviešu konkurencē 1.vietu ieguva Olga Juzupanova no Sventes, 2.vietu – Stefanija Dombrovska no Daugavpils.

Starp junioriem zeltu un bronzu ieguva Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra audzēkņi – Leonīds Murevičs un Edijs Ungurs, 2.vietu izcīnīja Andris Krauklis no Sventes vidusskolas. Juniorēm visspēcīgākā izrādījās Neļa Malahovska no Viļņas, 2.vietā – Nataša Multane no Logopēdiskā attīstības centra.

Uzvarētāji ieguva kausus un medaļas. Sacensības tiesāja Eduards Lihoveckis.

Tadeušs Turonoks

 

Apstiprina pašvaldības stipendijas piešķiršanu studentei veterinārmedicīnā