Dubnas pagasta svētki

AKTUĀLI

Atkal pienākusi diena, kad saule pakāpjas augstāk pie debesu velves, lai vērtu vārtus vasarai. Vējš, sašūpodams kupli salapojušo liepu lapotni, atnes vieglu briestošo druvu smaržu un tu redzi, kā viļņojas jaunie, savārpojušie rudzi, kvieši, mezdami vieglu, briedīgu vilni. Kaut kur reibinoši smaržo tikko pļautais siena vāls, vīstošas vīgriezes.

Šajā vasaras pilnbriedā Dubna aicina lielus un mazus, tuvus un tālus godināt tās vārdu, iedzīvotājus, zemi un kopā sanākt Dubnas pagasta svētkos. Svētki notiks 15. jūlijā no plkst. 13.00. Programmā – piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, Vaboles pagasta amatierteātra izrāde, svētku koncerts, tradicionālais zupas katls un zaļumballe kopā ar grupu “Dvinskas muzikanti”.

 

Naujenes Novadpētniecības muzejā realizēts VKKF atbalstītais projekts