Dubnas jauniešiem iegādāts jauns sporta inventārs

AKTUĀLI

Pateicoties Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam “Attīsti sevi” un Dubnas pagasta jauniešu grupai, tika iegādāts nepieciešamais sporta inventārs florbolam: florbola nūjas, nūju soma, bumbiņas, vārti, vārtsargu aizsargkomplekti.

Projekta “Florbola čempions” mērķis ir aktualizēt Dubnas pagasta jauniešiem jaunu lietderīga brīvā laika pavadīšanas veidu - florbolu. Iegādājoties nepieciešamo inventāru, mums ir iespēja rīkot treniņus, līdz ar to īstenojas tādas izvirzītās prioritātes kā:

  • lietderīga laika pavadīšana;
  • aktīva dzīves veida popularizēšana;
  • komunikācija, sadarbība, saliedētība.

Dubnas pagasta jaunieši varēs piedalīties Daugavpils novada ikgadējās rīkotājās florbola sacensības, pārstāvot savu pagastu, nevis atrodoties citu pagastu komandu sastāvā.

Nadežda Poļačonoka
Dubnas pagasta jaunatnes lietu speciāliste
20073338

Vecsalienas un Salienas pagasta jaunatnes piedzīvojumi