Vecsalienas un Salienas pagasta jaunatnes piedzīvojumi

Jaunatnei

Šovasar augustā Vecsalienas un Salienas pagastu jaunatne un viņu vecāki tradicionāli devās 2 dienu pārgājienā uz Kalniņu ezeru. Pasākumu organizēja un vadīja Salienas pagasta jaunatnes lietu speciāliste Jūlija Smargune.

Pārgājienā laiks izdevās saulains un silts. Kad tika salikts viss nepieciešamais pārgājienam, varēja droši doties ceļā. Lai ceļš būtu jautrāks un patīkamāks jaunatnei tika piedāvāti aizraujoši uzdevumi. Nometnes izveidošanai tika nolūkota neliela, saulaina pļava pie ezera.  Nometnē  jaunatnei tika sagatavots daudz interesanta un aizraujoša, gan uzdevumi, gan viktorīnas, gan spēles un konkursi: telšu pilsētiņas izveidošana, salātu konkurss, jautrās stafetes, jogas nodarbības, sporta spēles, ugunskura iekārtošana un iekuršana, vakariņu sagatavošana, diskotēka, vakarēšana pie ugunskura u.c.

Jauki pavadījuši vakaru, dalībnieki iekārtojās nakts dusai.

No rīta atkal neiztika bez izklaidēm, un kur nu vēl peldēšanās un sauļošanās, bumbas spēles.

Pārgājiena dalībnieki atgriezās mājās apmierināti, kaut arī mazliet saguruši. Katram palika daudz iespaidu un atmiņu. Vienbalsīgi tika nolemts tradīciju turpināt.

Paldies pārgājiena dalībniekiem un viņu vecākiem par piedalīšanos pasākumā un palīdzību tā organizēšanā.

Autors: Jūlija Smargune

Daugavpils novada iedzīvotāji aicināti pieteikt elektroiekārtu bezmaksas izvešanu