Domes priekšsēdētājas J.Jalinskas sveiciens Dziesmu un deju svētku dalībniekiem

AKTUĀLI

Cienījamie Vispārējo Latviešu Dziesmu un deju svētku dalībnieki!

No 1. līdz 8. jūlijam Rīgu no malu malām pieskandinās dziedātāji, dejotāji, pūtēji, amatnieki, folkloras kopu, vokālo ansambļu, instrumentālistu un amatierteātru dalībnieki, lai satiktos un uzturētu dzīvu mūsu Latvijas neatņemamu tradīciju – Vispārējos Latviešu Dziesmu un deju svētkus. Šis piecgades notikums, kas ne velti ir iekļauts UNESCO Cilvēces mutvārdu un nemateriālā Kultūras mantojuma sarakstā, vēl jo īpašāk svinams ir šogad, kad tiek atzīmēta Latvijas neatkarības pasludināšanas simtā gadadiena. Dziesmu un deju svētki ir kļuvuši par stipru nacionālās identitātes simbolu un tautas pašapziņas cēlāju.

Vēlos pateikties ikvienam, kurš attīsta, kopj un uztur dzīvas latviešu kultūras tradīcijas, ikdienā atrodot un veltot laiku neskaitāmajiem kolektīvu mēģinājumiem. Paldies, ka ar savu darbu un talantu daudziniet Daugavpils novada vārdu un bagātiniet mūsu kultūras telpu!

Novēlu, lai 2018. gada Dziesmu un deju svētki būtu spilgts un neaizmirstams dzīves notikums, lai šīs atmiņas kļūtu par skaistu mantojumu nākamajām paaudzēm, kuras sagaidīs Latvijas otro simtgadi!

Ar sirsnīgiem sveicieniem, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska

Lustīgie Līgo Medumos