Demenē izveidots Mednieku sabiedriskais centrs

AKTUĀLI

Ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu, biedrība „Daugavpils mednieku un makšķernieku saimniecība” realizējusi projektu “Mednieku sabiedriskā centra izveide”, kura rezultātā no bijušās lopu kautuves ēkas izveidots mednieku sabiedriskais centrs Demenes pagasta teritorijā. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrēja Lauku atbalsta dienests.

Projekta ietvaros tika veikta fasādes atjaunošana un siltināšana, jumta seguma, logu un vārtu nomaiņa, atjaunota ģērbtuve, dušas telpa, palīgtelpas, mednieku sapulcēšanās un atpūtas zāle. Būvdarbus veica SIA “Borg”.

Projekta realizētāji cer, ka centra izveide sekmēs sabiedrības iesaistīšanos dažādās ar medībām saistītās iniciatīvās. Mednieku centru varēs izmantot dažādiem apmācību, kultūras, sporta un tūrisma pasākumiem.

Teātra studijas “Mode H” dalība Eiropas adaptētās modes forumā