Demenē aizritēja Bērnības un ģimenes diena

Demenes pagasts

Šogad pasākums notika Kumbuļu ciemā, kur kuplā skaitā bērni, vecāki un vecvecāki jautri pavadīja laiku.

Svētkus atklāja Chucha Chacha ziepju burbuļu šovs, kur apmeklētāji gan vēroja burbuļu maģiju, gan paši aktīvi piedalījās.

Turpinājumā bērni un pieaugušie piedalījās aktivitāšu virknē – pārbaudīja savu loģiku, precizitāti  un veiklību, izejot labirintus un metot bumbas; paradīja savu radošumu, veidojot grāmatzīmes un zīmējot uz asfaltā, ka arī izmēģināja sevi kulinārā meistara lomā, pagatavojot gardas sviestmaizes. Pasākuma laikā bija iespēja uzzīmēt skaistākus zīmējumus uz sejas vai rokām, pacienāties ar gardumiņiem no AS “Latvijas maiznieks”.

Bērnības un ģimenes diena noritēja draudzīgi, aizraujoši, jautri un krāsaini. Prieks par to, kā ģimenes un bērni guva prieku par kopā būšanu un kopīgu laika pavadīšanu.

Paldies par svētku radīšanu  visiem dalībniekiem.

Paldies par atbalstu un gardumiem AS “Latvijas maiznieks” un Ilonai Zubarei, Marinai Voroneckai, Janai Gorbačauskai!

Paldies par finansiālu atbalstu Andrejam Pļiskam, Viktoram Cvečkovskim un Raimondam Madelānam!

Pateicamies jauniešiem par palīdzību un atsaucību: Jeļenai Goršentovai, Veronikai Puzirevskai, Natālijai Poļakovai, Anastasijai Sizovai, Linai Karaļukai un Danai Lukšai!

Pateicamies Augšdaugavas novada domei un  Demenes pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.

Lai ģimenēs valda miers, laime, saticība un mīlestība!

Špoģu vidusskolas skolēni ceļo kopā ar Čellīno