Daugavpils novads aicina uz Grāmatu svētkiem

Kultūra

Piektdien, 25. augustā, Malnavas koledžas izglītības īstenošanas vietā Višķi un tās teritorijā notiks Grāmatu svētki, kas piedāvā plašu programmu gan pieaugušajiem, gan jauniešiem un bērniem.

No plkst. 10.30 līdz 15.00 ikkatrs interesents varēs aplūkot un iegādāties grāmatas no izdevniecības „Latvijas Mediji” un apgādiem: „Zvaigzne ABC”, „Jumava”, „Madris”, un „Virja AK”. Visi, kas iegādāsies kādu grāmatu, plkst. 15.30 piedalīsies izlozē „Veiksmīgais pircējs”.

Plkst. 11.30 aicinām uz „Latvijas Avīzes” publisko diskusiju „Vai sociālo apdrošināšanas iemaksu paaugstināšana glābs valsts medicīnu?”, kurā piedalīsies Saeimas deputāts un ārsts Hosams Abu Meri, Nacionālā veselības dienesta Latgales nodaļas vadītājs Jānis Pitrāns, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidente un ģimenes ārste Līga Kozlovska, veselības centra OLVI vadītāja un Daugavpils domes priekšsēdētāja padomniece veselības jautājumos Inta Vaivode, Naujenes pagasta ģimenes ārste  Iveta Čivkule.

Visas dienas garumā būs tikšanās ar rakstniekiem – Māri Bērziņu un Eviju Gulbi, ceļotājiem Lindu Riņķi, Mārtiņu Sili un Andžu Ūbeli. Būs apskatāmas dažādas izstādes un nopērkama Aglonas Maizes muzeja produkcija.

Klūgu pīšanas un māla svilpaunieku darbnīcu vadīs amatnieks Valdis Grebežs, sejas apgleznos māksliniece Veronika Ščegoļeva, darbosies piepūšamās atrakcijas un piedzīvojumu taka „Burvju parkā”. Pirmskolas un sākumskolas bērnus uz aktivitātēm aicinās žurnāls „Privetik!”, kā arī izdevniecība "Latvijas Mediji" ar grāmatu  "Emodži filma" un "Džoņa episkais ceļojums aplikāciju pasaulē"  atvēršanas svētkiem.

Grāmatu svētkus organizē Višķu pagasta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils novada Kultūras pārvaldi.

Grāmatu svētku programma

Informāciju sagatavoja: Marina Baranovska

 

Salienā aizritēja sporta pasākums "Domā, dari, kusties"