Daugavpils novada V vasaras sporta spēlēs triumfēja Ambeļu komanda

AKTUĀLI

Daugavpils novada V Vasaras sporta spēles Višķu stadionā šogad lutināja ar siltu saulīti, raisot dalībniekos labu garastāvokli un cīņas sparu.

Sporta spēles atklāja Daugavpils novada domes priekšsēdētājas vietnieks Aivars Rasčevskis, Višķu pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Proms un Sporta nodaļas vadītājs Edgars Miglāns. Sporta spēļu karogu mastā uzvilkta pērnā gada čempioni  - Naujenes pagasta komandas līderi.

Sacensības noritēja gan komandu, gan individuālajos sporta veidos. Riteņbraukšanā vislabāko rezultātu uzrādīja Jeļena Andrule no Skrudalienas un Imants Veliks no Līksnas. Diska mešanā – Veronika Putro no Sventes un Sandis Proms no Višķiem. Braukšanā ar katamarānu – Jāņa Smilgina un Žannas Grigorjevas duets (Vabole). Spēkavīru stafetē izturību un veiklību vislabāk parādīja Inese Melne no Kalupes un Vadims Verbickis no Laucesas.

Komandu sporta spēlēs Salienas komanda guva visaugstāko rezultātu volejbolā, strītbolā un minifutbolā savu meistarību parādīja Naujene, savukārt skriešanas stafetē uzvarēja Skrudalienas komanda. Sacensības noslēdzās ar “desertu” – virves vilkšanu. Ne pirmo gadu savu spēcīgo krampi šeit parādīja ambelieši. Sīvu pretestību tiem parādīja arī Līksnas un Skrudalienas komanda.

No 19 dalībkomandām kopvērtējumā par čempioniem kļuva Ambeļu pagasta komanda, sudrabu ieguva Skrudalienas pagasts, savukārt godpilnajā 3.vietā ierindojās Naujenes pagasta komanda. Uzvarētājkomandām pa pēdām sekoja Saliena (4.vieta), Vabole (5.v.) un Demene (6.v.)

Sporta spēles organizēja Daugavpils novada domes Sporta nodaļa sadarbībā ar Višķu pagasta pārvaldi un biedrību “Veselība, atpūta, sports”.

FOTOGALERIJA KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI

Ak,skaistā vasara...