Daugavpils novada muzeji bērna acīm

Pagastu un pilsētu ziņas

Daugavpils novada muzeji aicina iepazīt kultūras mantojumu maza bērna acīm, noskatoties jauno video. Bērns atspoguļo jaunās paaudzes spēcīgo interesi par unikālajām bagātībām, ko glabā muzeji – Raiņa māja Berķenelē, Skrindu dzimtas muzejs Vabolē un Naujenes novadpētniecības muzejs. Video ir tapis sadarbībā ar studiju “3 KAROTES MEDUS”.

Ceturtdien, 22.februārī Naujenes novadpētniecības muzeju ir iespējams apmeklēt bez maksas, tāpat kā katra mēneša pēdējā ceturtdienā. Muzeja darba laiks darbdienās ir no plkst. 8:00 līdz 17:00, no maija līdz septembrim muzejs strādā arī sestdienās. Pašlaik muzejā apskatāmas mākslinieces Valentīnas Zeiles darbu izstādes “Saruna” un “Lidojums”, kā arī etnogrāfijas ekspozīcija “Skovoroda, lizeika, kačerags i cyti štrumenti”. Muzejā atrodas arī Dabas informācijas centrs, kurā var uzzināt vairāk par dabas parku “Daugavas loki” un Daugavas zemūdens pasauli.

Papildus informācija par Daugavpils novada muzejiem: www.visitdaugavpils.lv

Demenes pagastā aizvadīja ziemu