Demenes pagastā aizvadīja ziemu

Kultūra

18.februārī Demenes Kultūras nams sapulcēja pagasta iedzīvotājus un viesus, lai kopā aizvadītu ziemu un jautri svinētu Masļeņicu.

Pasākuma pirmā daļa notika kultūras nama zālē, kur teātra pulciņa “Marija & Co”  dalībnieki parādīja nelielu priekšnesumu un piedāvāja visiem piedalīties spēlēs, minēt mīklas un pildīt dažādus uzdevumus. Uzdevumi bija gan mazākajiem viesiem, gan viņu vecākiem un vecvecākiem.

Pēc tam aktivitātes notika ārā, kur varēja cienāties ar gardām pankūkām un karstu tēju. Bērni piedalījās radošā darbnīcā, veidojot svētku simbolu – saulīti. Noslēgumā visi sapulcējas ap salmu lelli, lai noskatītos, kā ar to sadeg vecās bēdas un rastos jauna cerība par drīzu pavasara atnākšanu. .

Demenes pagasta Kultūras nams pateicas svētku organizatoriem un visiem, kas atnāca, lai kopā pavadītu svētkus.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Demenes pagasta pārvaldei un Daugavpils novada domei.

FOTOGALERIJA

Jolanta Morozova Demenes KN vadītāja

   

Ārkārtas domes sēde