Daugavpils novada jaunieši dala dāvanas

Jaunatnei

Dāvanas parasti asociējas ar dzimšanas dienu, Ziemassvētkiem. Bet kāpēc nedāvināt prieku tāpat vien? Tāpēc novada jaunieši arī nolēma rīkot labdarības akciju Daugavpils novada jaunatnes salidojuma “Lepns būt Latvijā” ietvaros, kurā varēja iesaistīties ne tikai salidojuma dalībnieki, bet visi interesenti.

Labdarības akcijā lasījām dāvanas pašiem mazākajiem – autiņbiksītes, knupīšus, drēbītes un pārējās nepieciešamības preces bērniņiem. Akcijas ietvaros tika saziedotas arī pašu rokām adītas vilnas zeķītes, mīkstās rotaļlietas, kā arī daudzas citas pirmās nepieciešamības preces. 17.augustā visas dāvanas tika nodotas Naujenes bērnu namam.

Pateicamies visiem ziedotājiem par sarūpētām dāvanām, Naujenes bērnu nama direktorei Lilitai Gasjaņecai par silto uzņemšanu, kā arī brīvprātīgajiem – Janai Macukai un Tatjanai Meinertei - par palīdzību dāvanu nogādāšanā.

Milāna Loča
Daugavpils novada domes
Izglītības pārvaldes
Jaunatnes projektu koordinatore

 

Radošā darbošanās „Maizes ceļš” Maļinovā