Daugavpils novada jaunatne apbalvos labākos

AKTUĀLI

Daugavpils novada jaunatne izsludina nominantu pieteikšanu Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākumam, kas tradicionāli norisināsies jau trešo reizi.

Pasākuma mērķis ir apzināt un godināt aktīvākos jaunatnes politikas virzītājus novadā, pasniedzot pateicības rakstus šādās nominācijās: “Gada jaunietis”, “Gada brīvprātīgais”, “Gada jaunatnes darbinieks”, “Gada aktīvākais pagasts darbā ar jaunatni”. Tiks sumināti arī jaunatnes politikas un jauniešu iniciatīvu atbalstītāji.

Pieteikumi tiek gaidīti līdz 7. decembrim uz e-pastu milana.loca@dnd.lv. Visas pieteikuma anketas tiks vērtētas divās kārtās. Savukārt uzvarētāju sveikšana notiks 2019.gada 11. janvarī DNKC “Vārpa”.

NOLIKUMS

Patriotisma stunda Nīcgales pagasta tautas bibliotēkā