Daugavpils novada čempionātā novusā uzvarēja Naujenes komanda

AKTUĀLI

7. aprīlī Naujenes pagasta sporta zālē“Ceļinieks”notika Daugavpils novada čempionāts novusā, kur tika sadalīts medaļu komplekts gan individuālajā, gan komandu vērtējumā. Sacensībās piedalījās pārstāvji no sešiem pagastiem - Ambeļi, Naujene, Laucesa, Vabole, Demene un Višķi. Sacensības tiesāja galvenais tiesnesis Aleksandrs Rakovskis.

Individuālajā vērtējumā vīriešu konkurencē pretiniekus ar 20 punktiem uzveica Jānis Melders no Naujenes,  viņam pa pēdām ar 19 punktiem sekoja Ēriks Žalnerčiks (Laucesa), savukārt kā trešais palika Ilmārs Strupais no Vaboles ar 17 punktiem.

Sieviešu konkurencē nepārspēta bija Tatjana Kuzņecova (Naujene) ar 10 punktiem, 2.vietā ar 5 punktiem ierindojās Marina Žalnerčika (Laucesa) , bet 3. vietā ar 5 punktiem - Viktorija Kiseļova no Demenes.

Jauniešu vidū 1. vietā Rihards Žalnerčiks (Laucesa) ar 9 puktiem, 2. vietā Gatis Pētersons (Višķi) ar 7 punktiem un 3. vietā Renārs Kucins (Vabole) ar 6 punktiem.

Komandu kopvērtējumā, kurā tika ņemts vērā divu kungu, vienas dāmas un viena jaunieša labākais rezultāts, 3. vietu ieguva Vabole, 2. vietā – Laucesa un 1. vietā Naujenes komanda.

Visi laureāti tika apbalvoti ar medaļām un čempionāta kausiem.

Osvalda Skromāna pinumu izstāde "Grozi - ne tikai..."