Daugavpilī Parādes ielā 7 šodien vakcinācija bez iepriekšējas pieteikšanās

AKTUĀLI

Šodien, 7. jūnijā, iedzīvotājiem līdz plkst. 17.00 vakcinācijas centrā Parādes ielā 7 ir iespēja vakcinēties ar PFIZER/BIONTECH bez iepriekšējas pieteikšanās.

Aizvadītajā nedēļā tika saņemta Vakcinācijas biroja informācija, ka 7. jūnijā Parādes ielā 7 vakcinācija notiks ar Moderna vakcīnu. Daugavpils masveida vakcinācijas centra pārstāve Dina Hublarova-Pokšāne precizēja, ka šonedēļ centrā plānots izmantot PFIZER/BIONTECH vakcīnu.

Masveida vakcinācijas centrā, bijušās 5. vidusskolas sporta zālē Parādes ielā 7, vakcinēties pret Covid-19 šodien, 7. jūnijā, var bez iepriekšējās pieteikšanās. Vakcinācija notiek ar PFIZER/BIONTECH, vakcinācijas centrs strādās līdz plkst. 17.00.

Izlaidums Špoģu Mūzikas un mākslas skolā