Daugavpilī notiks Terēzes Brokas piemiņas vakars

AKTUĀLI

Šī gada 22.oktobrī plkst.18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas 22a) notiks koncerts – piemiņas vakars, kas veltīts izcilajai kordiriģentei, Daugavpils Goda pilsonei, Latvijas Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku virsdiriģentei Terēzei Brokai. Viņas mūžs aprāvās tieši pirms gada – 2018.gada 22.oktobrī.

Godinot Terēzes Brokas piemiņu pasākumā piedalīsies kolektīvi un diriģenti, kuri bija cieši saistīti ar viņas mūžu un darbību: Preiļu novada skolotāju koris LATGALE (diriģents Edgars Znutiņš), Daugavpils novada kultūras centra “Vārpa” jauktais koris LATGALE (diriģente Anita Zarāne), Daugavpils Latviešu kultūras centra jauktais koris DAUGAVA (diriģents Jevgeņijs Ustinskovs), Daugavpils Latviešu kultūras centra sieviešu koris RŪTA (diriģente Maruta Veličko), folkloras kopa DZĪSME (vadītāja Lūcijas Vaivode), Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas meiteņu ansamblis DAINA (vadītāja Maruta Veličko), Rīgas 6.vidusskolas jauktais koris SAULE (diriģents Ārijs Šķepasts), orķestris DAUGAVPILS SINFONIETTA (diriģents Aivars Broks).

Koncerts tiek rīkots VIII Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2019” ietvaros. Programmā skanēs latviešu tautas dziesmu apdares, latviešu un ārzemju komponistu skaņdarbi ansambļiem, koriem un orķestrim. Ieeja pasākumā bez maksas.

Informējam, ka pasākums var tikt fotografēts un filmēts Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

Kalkūnes pagasta senioru vakars