Dārza dekoru meistarklase “No veca jauns”

AKTUĀLI

14. augustā pagasta iedzīvotājiem un interesentiem bija piedāvāta iespēja ņemt dalību dārza dekoru meistarklasē. Praktiski tika parādīts kā no vecām drēbēm un izlietotām plastmasas pudelēm, spaiņiem un citiem traukiem, izmantojot ūdens – cementa maisījumu, top vāzes un dārza puķu podi.

Sākoties darba procesam rodas arī idejas, kādu vāzi vai puķu podu izveidot. Interesanta faktūra sanāk izmantojot adītus džemperus. Gataviem darbiņiem ir trīs dienas ēnā jāžūst, pēc tam noris krāsošanas process. Vienkāršākais veids ir pūšamais aerosols, ir arī speciālas krāsas betonam.

Krāsošanas process ir katra gaumes ziņā, tas ir radošs un aizraujošs. Izmantojot interneta resursus var patstāvīgi apgūt arī citādu dekoru izgatavošanu, galvenais ir pamats, jo ideju ir ļoti daudz.

Maļinovas bibliotēkas vadītāja E. Kokina

Pagasta svētki Medumos!