Brīvdabas trenažieru atklāšana Šēderē

Projekti

Šēderē 2. jūnijā plkst.13.00 tika atklāts brīvdabas trenažieru laukums.

Liels prieks, ka Šēderes ciemā sakopts vēl viens stūrītis. Šoreiz ne tikai sakopts, bet arī lietderīgi ierīkots. Biedrības "Šēderes nākotne" īstenotais projekts “Brīvdabas trenažieri Šēderes pagasta iedzīvotājiem un tās viesiem” ir devis iespēju uzstādīt brīvdabas trenažierus, kas iepriecinās gan lielus, gan mazus pagasta iedzīvotājus un mūsu ciemiņus. Atklāšanas brīdī ieradās daudz ieinteresētu cilvēku, kas labprāt pārbaudīja savus spēkus izmēģinot trenažierus un izvēlējās sev piemērotāko. Mēs ceram, ka esam iepriecinājuši gan ciema aktīvos seniorus, gan jaunāko paaudzi. 

Aicinām ievērot drošības noteikumus trenējoties, saudzējot sevi un arī citus! Būsim aktīvi un dosimies sportot!

Paldies ciema iedzīvotājiem par atbalstu! Paldies par atbalstu projekta īstenošanā Lauku atbalsta dienestam un Augšdaugavas novada pašvaldībai par līdzfinansējuma piešķiršanu! Paldies par atbalstu un konsultācijas sniegšanu projekta sagatavošanas laikā Ingai Krekelei, Viktoram Potjomkinam un Aleksandram Siņukam. Paldies par sadarbību Janai Vinogradovai!

Biedrība “Šēderes nākotne”

Itāļu restorāns Silenē saņem “Latvijas labākais tirgotājs 2023” nomināciju