Itāļu restorāns Silenē saņem “Latvijas labākais tirgotājs 2023” nomināciju

AKTUĀLI

30. maijā, Rīga, t/c “Akropole” Apollo Kino Star Lounge draudzīgā atmosfērā norisinājās svinīgs pasākums, kura laikā tika sumināti konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2023” uzvarētāji. Nu jau tradicionāli kopš 1995. gada Latvijas Tirgotāju asociācija un Latvijas pašvaldību savienība, izvērtējot tirgotāju un pakalpojumu sniedzēju kvalitāti un daudzveidību, ik gadu nosauc labākos savā jomā no visiem Latvijas novadiem.

Šogad tika izvērtēti un cīņā par finālu iesaistījās vairāk kā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Fināla balsojumam tika izvirzīts 37 kandidāti. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija, kuras locekļi pēc anonīmā klienta principa, apsekoja šos objektus.

Konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2023” uzvarētāju vidū tika apbalvots arī “La Tenuta Italiana” Itāļu Restorāns - Silene Resort & SPA Augšdaugavas novadā. La Tenuta Italiana atpūtas komplekss sastāv no četrzvaigžņu viesnīcas un Itāļu restorāna, ko iekļauj ainaviska teritorija ezera krastā ar izklaides vietu bērniem, aprīkojumu dažādu dārza svētku rīkošanai.

Atpūtas kompleksā jūtama Itālijas gaisotne, restorāna ēdienkarti izstrādājuši šefpavāri no Itālijas, Ligūrijas. Tiek piedāvāta plaša maltīšu izvēle: zivis un jūras veltes, gaļas ēdieni, pasta, risotto, deserti. Siltajā gada laikā viesiem ir iespēja uzturēties atvērtajā terasē, kur var nesteidzoties nobaudīt itāļu ēdienus un malkot vīnu.

Uzņemšana Latgales Industriālā tehnikuma IPĪV "Višķi" sākot ar 17. jūniju!