Biznesa sarunu festivāls “InvESt”

Uzņēmējdarbība

Biznesa sarunu festivāls "InvESt", investīciju konsultāciju diena (#investEU)
Park Hotel Latgola (Gimnāzijas iela 46, Daugavpils, 3.stāvs)
2017.gada 7.jūnijā no plkst.10:00 – 13:30

2017.gada 7.jūnijā aicinām visus ieinteresētus apmeklēt Biznesa sarunu festivālu "InvESt", investīciju konsultāciju dienu Daugavpilī (#investEU), kura laikā būs iespēja dzirdēt ekspertu viedokļi par uzņēmējdarbības vides ekonomikas tendencēm, pieejamiem atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbības izaugsmei, par investīciju plānu Eiropai un Junkera plāna sniegtajām iespējam Latvijas uzņēmējiem. Kā arī saņemt praktisku informāciju un iedvesmoties no Latvijas uzņēmējiem, kuri dalīsies savā pieredzē, ka rīkoties lai izdotos.
Pasākuma mērķis ir informēt esošos un topošos uzņēmējus, uzņēmēju atbalsta organizāciju pārstāvjus un pašvaldības darbiniekus par “Investīciju plānu Eiropai”, galvenajiem uzdevumiem, kā arī īstenotajām un plānotajām aktivitātēm to izpildei, lai veicinātu nodarbinātību, uzņēmēju izaugsmi un ieguldījumu ekonomikā. Dalība pasākumā ir bez maksas.
Festivālu organizē “Europe Direct” informācijas centrs Daugavpilī ar Eiropas Komisijas finansiālu atbalstu projekta “ Biznesa sarunu festivāls "InvESt", investīciju konsultāciju diena” ietvaros.
Eiropas Komisijas galvenā prioritāte ir, neradot jaunus parādus, panākt, ka Eiropā atsākas izaugsme un palielinās darbavietu skaits. Kopš pasaules ekonomiskās un finansiālās krīzes sākuma Eiropas Savienībai (ES) grūtības rada zems investīciju līmenis un augsts bezdarbs. Šīs problēmas risināšanai Eiropas Komisija kopā ar Eiropas Investīciju banku uzsāka “Investīciju plānu Eiropai”

Būs pieejams: foto stūrītis; notiks tiešraide Facebook: @EuropeDirectDaugavpili

Pilnas programmas saņemšanai lūdzām reģistrēties: https://goo.gl/forms/jerqobPGiQJphsBL2

Papildus informācijai:
Marina Terza
M. +371 26526964
marina.terza@chamber.lv

Piesakies vasaras dienas nometnei “Kļūsti uzņēmējs”!