Biķernieku pamatskolas Novembris

Biķernieku pagasts

Novembris…Ak.novembris! – rudens mēnesis, lietus līst un šogad pat sniegs izkrita. Bet Biķernieku pamatskolā novembrī ļoti daudz, kas notika. Mēs bijām Zemessardzes militārās tehnikas izstādē Daugavpils cietoksnī. Mūs apciemoja viesi no Daugavpils inovāciju centra ar izglītojošo programmu: 1.-4. klasēm bija iespēja uzzināt par robotiem un magnētiem, bet 5.-9.klasēm- par DNS un anatomiju. Vēl novembra beigās brauksim uz Daugavpils Ledus Halli.

Tomēr ļoti svarīgs patriotisks un aizkustinošs notikums bija Latvijas Republikas Neatkarības dienas koncerts. Bērni un viņu vecāki ar cieņu pret valsti taisīja dažādus rotājumus ar latviskiem simboliem, piedalījās koncertā, kuru rīkoja Biķernieku pagasts. Dievs, svēti Latviju!

Diāna Politiko

Valsts svētki Salienā