Bērnu rīts “Dzejoļu karuselis pavasarī” Nīcgalē

AKTUĀLI

26. aprīlī Nīcgales bibliotēkā atzīmēja dzejniekam Pēterim Brūverim 60. 24. aprīlī dzimšanas dienu svinētu Pēteris Brūveris – dzejnieks un atdzejotājs. Dzimis 1957. gada 24. aprīlī Rīgā, miris 2011. gada 16. jūlijā Ventspilī.

Pētera Brūvera dzejoļi aizveda lasītājus pārsteidzošā brīnumu pasaulē. Tur satika desmit kukainīšus, kas ceļo ar plostu, skandināja un klausījās dziesmas datoru mīlētājiem, kā vislabāk dzīvoties pa internetu, minēja mīklas. Smaidīt nācās klausoties “Sarkankalna spoku stāstu” par skolotāju, kas ar sarkanu tinti raksta burtus, un skandēt skaitāmgabalus. Bērni kopā ar audzinātājām iejutās putnu lomās,  visi kopā skaisti un skanīgi izspēlēja dzejoli “Putnu  sasaukšanās dziesma”, jo kā raksta Pēteris Brūveris:

"Katru nakti, katru dienu
Putni savu darbu zin,
Debesīs un zemes virsū
Putnu dziesmu svētkus svin.”

Informāciju sagatavoja:
Ruta Bogdanova, bibliotēkas vadītāja

Skrudalienas pagasta jaunieši atkal gudrākie