Bērnu ansambļu saiets “Kāda katram dziesma 3”

AKTUĀLI

Aiz loga arvien skaļāk un skanīgāk čivina putni un modina savas balsis pēc garā ziemas miega un kad, ja ne tagad, gaidot silto pavasari, modināt savas balsis arī visiem pārējiem!?

18. martā plkst. 11.00 Naujenes kultūras centrā notiks bērnu ansambļu saiets “Kāda katram dziesma 3”. Ar dziesmām mūs priecēs Augšdaugavas novada bērnu ansambļi – Naujenes “Odziņas”, Kalkūnu “Zariņi”, Maļinovas “Avenes” un Līksnas “DoReMi” gan jaunākā, gan vecākā grupiņa. Mazie mākslinieki ar nepacietību gaida, kad dosies uz skatuves rādīt savus talantus un, protams, gaida ciemos visus savus radus, draugus un ciemiņus.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268
www.facebook.com/NAUJENESKC

Ilūkstes jauniešiem būs pieejama daudzfunkcionālā mācību bāze