Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums “Esi drošs” Maļinovā

AKTUĀLI

Saulainajā 9. jūnija sestdienā Maļinovā pie saieta nama pulcējās pagasta bērni un jaunieši uz bērnu aizsardzības dienai veltītu pasākumu „Esi drošs”. Mazajiem piecgadniekiem ar z/s „Ainava” gādību tika sarūpētas dāvanas, jaukas krāsainas grāmatiņas un piekariņš. Visiem bērniem bija uzdots mājasdarbs – uzzīmēt savu suni, kā arī pastāstīt par to. Tikšanās ar kinologu biedrību „KJUNO” notika atraisītā gaisotnē. Tika demonstrēti apsardzes suņi darbībā un pastāstīts par to darbu un sasniegumiem. Mazos sunīšus bērni varēja samīļot, kas arī ar sajūsmu tika izdarīts.

Bērnus un viņu vecākus sagaidīja vēl viens pārsteigums -  papīra ballīte, kur vienaldzīgs nevarēja palikt ne liels, ne mazs. Mūzikai skanot, lija papīra lietus, sajūsminātie bērni „peldējās” papīra un pozitīvu emociju jūrā.

Paldies visiem par sniegto atbalstu pasākuma rīkošanā!

Daugavpils novada folkloras kopas dosies uz festivālu „Baltica 2018”