Bērnības svētki nākamajiem pirmklasniekiem Līksnā

AKTUĀLI

Katra gada augusta nogale ir radījusi satraukumu lielākai daļai bērnu, it sevišķi tiem, kuri uzsāk skolas gaitas pirmajā klasē.

Šogad, lai iedrošinātu un reizē arī iepriecinātu 8 Līksnas pagasta nākamos pirmklasniekus, vientuļais vilks Vilmārs tos uzaicināja šo dienu pavadīt kopā ar viņu. Bet izrādījās, ka viņš nemaz nebija tik vientuļš, jo beigās sadraudzējās gan ar sivēniem, kuri baidījās no viņa, gan ar bērniem, gan ar to vecākiem un krustvecākiem. To vilks Vilmārs paveica, iesaistot visus jautrās rotaļās u.c. izdarībās, kā arī kārtīgi izšūpojot bērnības šūpolēs. Pēc katras šūpošanās katrs dabūja dāvanu, ko pasniedza Līksnas pagasta pārvaldes vadītāja Biruta Ozoliņa.

Noslēgumā visi mielojās ar gardo vasaras nogales kliņģeri, kas visiem garšoja.

Paldies, Līksnas pagasta pārvaldei un Daugavpils teātra aktieriem par jauko pasākumu!

Aizritēja Sventes pagasta svētki "Esi vesels"