Bērni iejutās pavāru lomās

AKTUĀLI

16. augustā Maļinovas pagasta saieta namā notika jauns un interesants pasākums – “ Mazais pavāriņš ” –, kas deva iespēju bērniem iejusties īsta kulināra vietā. Bērniem bija dāvināta iespēja ne tikai pagatavot ēdienus, bet arī kreatīvi tos noformēt un pasniegt.

Jaunu pavāru ēdienkartē bija tādi cienasti: “Mājas limonāde”, “Pelītes” un “Augļu šašliks”. Visvairāk bērnus piesaistīja “pelīšu” gatavošana, jo tas jau nebija parastas olas ar siera-olu pildījumu, bet jau īsti mākslas darbi. Ar diļļu, pētersiļu, redīsa un olu palīdzību bērni veidoja savas peles, kuras nemaz nebija līdzīgas viena otrai. Katrs varēja paradīt savu radošumu. Arī “mazie pavāriņi” bija sajūsmā no augļu šašlika, jo tas tika pārliets ar izkausētu šokolādi.

Pēc gatavošanas un dekorēšanas darbiem bērni visi kopā degustēja pašgatavotus gardumus un dalījās ar saviem iespaidiem.

Tā, jautri un izzinoši, bērni pavadīja laiku, iemācījās garšīgi gatavot uzkodas un skaisti noformēt tās, ka arī uzzināja, kā pagatavot veselīgu atspirdzinošu limonādi.

Informāciju sagatavoja:
Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja Jeļena Vasiļjeva

 

 

Vieglatlētikas veterāni no Pērnavas pārved zelta, sudraba un bronzas godalgas