Vieglatlētikas veterāni no Pērnavas pārved zelta, sudraba un bronzas godalgas

AKTUĀLI

Igaunijas pilsētā Pērnavā notika 1. Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Sacensībās startēja dalībnieki no Lietuvas, Somijas, Latvijas, Turcijas, Ukrainas un Krievijas. Latvijas komandas sastāvā piedalījās arī Daugavpils novada vieglatlēti. Sportiste Varvara Jefimova vecuma grupā 70 + augstlēkšanā, trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā izcīnīja zelta medaļas, veterāne Gaļina Meteļska grupā 65 ieguva sudrabu tāllēkšanas disciplīnā un smagumu mešanā, kā arī bronzas godalgu vesera mešanā. Romāns Saušs no Vaboles pagasta vecuma grupā 80 + 200 un 400 metru skrējienā ieguva divas sudraba medaļas, savukārt 1500 metru skrējienā ierindojās trešais. Stanislavs Stašulāns no Kalupes pagasta izcīnīja bronzu šķēpa mešanā. Bronzas godalgu ieguva arī veterāns Vladimirs Jermaļonoks. Ivars Veliks, kas jau sen pārstāv novadu dažāda līmeņa sacensībās, vecuma grupā 60 + lodes grūšanā un tāllēkšanā palika ceturtais sīvās konkurences dēļ. Jurijs Kopasovs vecuma grupā 65 + izcīnīja 4., 5. un 7. vietu. Kā bilst pats sportists, konkurence tiešām bija nopietna un dalībnieku skaits no citām valstīm – liels.

Salienas pagasta sporta pasākums