Barikāžu atceres pasākumi novadā

AKTUĀLI

LĪKSNAS PAGASTS

19. janvārī plkst. 18.00 Līksnas pagasta kultūras namā, Līksnas Muižas parka Līgo laukumā notiks barikāžu atceres pasākums ar Vaboles vidusskolas 45. gaidu vienību. 

BEBRENES PAGASTS

20. janvārī visas dienas garumā Bebrenes centrā būs aplūkojama instalācija “Atceroties 1991. gada 20. janvāra barikādes”.

ILŪKSTE

20. janvārī plkst. 15.30 Ilūkstes Kultūras un mākslas centrā notiks barikāžu piemiņas pasākums kopā ar Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolēniem. Piemiņas brīdis teritorijā pie upes. Turpinājumā dokumentālās filmas demonstrēšana IKMC lielajā zālē.

KALUPES PAGASTS

20. janvārī plkst. 15.00 Kalupes pagasta pārvaldē notiks barikāžu aizstāvju atceres diena. Ugunskura iedegšana pie vecās skolas ēkas. Tikšanās ar barikāžu dalībniekiem, patriotisko dziesmu dziedāšana kopā ar Brigitu Madelāni.      

Augšdaugavas novada skolēni izzina kultūras un mākslas norises kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros