Baltā galdauta svētkos Sventē vairāku paaudžu pārstāvji labiekārtoja pagasta teritoriju

AKTUĀLI

Atzīmējot mūsu valsts otro dzimšanas dienu, mūsu PAR dienu, 3. maijā Sventes iedzīvotāji bija aicināti piedalīties Baltā galdauta svētkos. Vairāku paaudžu pārstāvji sanāca kopā, lai labiekārtotu Sventes pagasta centru. Jaunieši piedalījās akcijā  “Augsim Latvijai”, stādot ozolus par godu Latvijas simtgadei, vidējās paaudzes  pārstāvji – ziedus, bet seniori – egles. Pēc labi padarīta darba darītāji pulcējās pie balti klāta galda, lai kopā mielotos un akordeona skaņu pavadījumā izdziedātu visiem labi zināmās latviešu dziesmas. Gandarījums un prieks bija redzams dalībnieku acīs un smaidos. Gandarījums par kopā paveikto un prieks par svētkiem, kas mums visiem Latvijā dzīvojošiem svinami kopā!

FOTOGALERIJA

Maļinovā par godu Latvijai izskanēja koncerts "Skaista mana tēvu zeme"