BALLĒJAM – NEGUĻAM!

AKTUĀLI

Ja jūsu plānos ietilpst darīt vismaz vienu no šīm divām lietām – mēs iesakām ņemt rokā tālruni un zvanīt mums! Vesela dekāde nu ir gandrīz galā, baltā žurka ir gandrīz aizdzinusi prom dzelteno sivēnu, taču Naujenes kultūras centrā viss norit kā ierasts – mēs gatavojamies Vecgada ballei!

Ko mēs zinām par balto žurku? Žurka no pirmā acu uzmetiena šķiet mierīga, nosvērta un jautra, taču neticiet tam! Žurka ir nemierīga, nervoza un dažkārt arī skandāliste, kura labprāt patenko…ar to arī centīsimies nodarboties vecgada ballē – būsim mazliet nemierīgi un nervozi, kad kādu aicinās piedalīties konkursos, varbūt vakara gaitā arī radīsies kāds skandāliņš, kas to lai zina… noteikti kāds arī patenkos, taču kopumā centīsimies šo vakaru pavadīt siltā un ziemīgā atmosfērā. Par to parūpēsies vakara vadītājs Aldis Grandāns, kurš noteikti arī izstāstīs pa kādam jokam… varbūt arī nodziedās, ja palūgsiet, kas to lai zina… būs arī dažādi priekšnesumi un vēl šis tas… Savukārt, muzikālo svētku noskaņu radīs un deju grīdu satricinās Marchello un DJ Raivis.

Apbruņojaties ar visgaršīgākajiem pīrādziņiem, vissmaržīgāko karstvīnu, sapucējiet sevi, savus radus un draugus, obligāti līdzi paņemiet ērtas deju kurpes un mēs jūs gaidīsim 27. decembrī Naujenes kultūras centrā. Balles sākums – plkst. 19.00, taču esiet mazliet agrāk, neesiet tas viens viesis, kas vienmēr visur kavē… Vairāk informācijas kā arī iepriekšējā pieteikšanās un galdiņu rezervēšana pa tālruni 65474268 vai uz e-pastu naujene_kc@inbox.lv līdz 26.12.2019.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

 

 

Treneru Hadakovu ģimene tiek godināta Latvijas Jaunatnes sporta fonda 2019. gada balvu pasniegšanas ceremonijā