Treneru Hadakovu ģimene tiek godināta Latvijas Jaunatnes sporta fonda 2019. gada balvu pasniegšanas ceremonijā

AKTUĀLI

Kā pierasts, gada nogalē, tiek vērtēti un sveikti iepriekšējā gada labākie darba darītāji. Arī Latvijas Jaunatnes sporta fonds izvērtēja Latvijas jauno sportistu un viņu treneru sasniegumus. No vairāk nekā 33000 sportistu, kuri nodarbojas ar sportu sporta skolās un sporta klubos tika atlasīti un svinīgā ceremonijā sveikti 20 labākie jaunie sportisti, kuri 2019.gadā izcīnīja godalgas Eiropas un Pasaules čempionātos. Ar lielu lepnumu var pateikt, ka viņu vidū bija arī Daugavpils novada sporta skolas audzēknis Edvīns Hadakovs. Edvīns balvu saņēma nominācijā “Labākais sportists” par izcīnīto 1.vietu trīssoļlēkšanā Pasaules skolu čempionātā vieglatlētikā, kurš notika pavasarī Splitā, Horvātijā. Edvīna treneri gan nedaudz augstāk vērtē klasificēšanos un izcīnīto 6.vietu Eiropas jaunatnes olimpiādē Baku Azerbaidžānā, jo, lai varētu tajā piedalīties bija jāuzrāda ļoti augsti rezultāti iepriekšējā gada sacensībās un Eiropas jauno sportistu reitingā bija jābūt pirmajā desmitniekā. Tāpat Edvīns šogad uzvarēja arī Baltijas valstu sacensībās un izcīnīja 4 zelta medaļas trīssoļlēkšanā un tāllēkšanā Latvijas čempionātā, stadionā un telpās, U-18 vecuma grupā.

Edvīna treneri Jana un Dmitrijs Hadakovi saņēma balvu nominācijā “Labākais treneris”. Starp treneru audzēkņiem, bez Edvīna ir arī daudz citu sportistu, kuri guvuši izcilus panākumus Latvijā un starptautiskajās sacensībās. 2019.gadā treneru gatavotie vieglatlēti 9 reizes izgāja uz starta Latvijas izlases formas tērpos (Pasaules skolu čempionātā, Eiropas Jaunatnes olimpiādē un Baltijas valstu sacensībās). Latvijas Jaunatnes olimpiādē izcīnītas 5 medaļas, no kurām 1 zelta, savukārt dažāda vecuma grupu Latvijas čempionātos izcīnītas 22 medaļas, no kurām 8 ir zelta.

Fantastisks sasniegums ar kuru varētu lepoties jebkura Latvijas sporta skola!

Liels paldies treneriem un viņu sportistiem par lielo pašatdevi ikdienas grūtajā darbā! Cerams, ka nākamajā, 2020.gadā, taps līdzīgs raksts par sporta skolas audzēkņu un treneru sasniegumiem.

Informāciju sagatavoja: Jānis Skrinda

Daugavpils novada čempionāts basketbolā 2020. Pēdējo spēļu rezultāti (07.12.)