Augšdaugavas novada skolēnu  sacensībās volejbolā triumfēja Sventes vidusskola

AKTUĀLI

Trīs februāra otrdienās Sventes vidusskolas sporta zālē notika volejbola turnīri dažādās vecuma grupās.

1.februārī sacentās 2004.-2007.g.dz.jaunieši. Uz sacensībām Sventes vidusskolā ieradās 6 novada skolu komandas. Pirmo vietu izcīnīja Sventes vidusskolas komanda, otro vietu izcīnīja Špoģu vidusskola un trešo vietu Salienas vidusskola.

8. februārī spēlēja 2004.-2007.g.dz.jaunietes. Kopumā spēlēja 4 komandas-Salienas, Zemgales, Sventes un Raiņa Ilūkstes vidusskolas. Arī šeit diezgan pārliecinoši uzvarēja Sventes vidusskolas komanda. Otro vietu izcīnīja Salienas vidusskola un trešajā palika Raiņa Ilūkstes vidusskola.

20. februārī laukumā devās 2008.-2010.g.dz. gan zēnu, gan meiteņu komandas. Meitenes spēlēja 3 komandās no-Zemgales, Sventes un Raiņa Ilūkstes vidusskolas. Sventes vidusskola uzvarēja, Zemgales vidusskola izcīnīja otro vietu, bet trešajā pozīcijā palika Raiņa Ilūkstes vidusskola. Zēnu  konkurencē atkal triumfēja Svente, otrie - Špoģi un trešie - Naujenes pamatskola.

Līdz ar to volejbola mēnesis ir beidzies un sākas florbola mēnesis, 3 otrdienas Špoģu vidusskolā notiks dažādu vecuma grupu florbola sacensības.

Paldies par labi organizēto volejbola turnīru Sventes vidusskolas sporta skolotājiem Allai Petrovskai, Jānim Petrovskim un Aleksandram Sibircevam!

Matemātikas skolotāju informatīvais seminārs Lāču pamatskolā