Augšdaugavas novads tika pārstāvēts starptautiskā tūrisma izstādē “BALTTOUR 2024”

AKTUĀLI

Trīs dienu garumā no 2. līdz 4. februārim Rīgā, Ķīpsalā norisinājās starptautiskā  tūrisma izstāde – gadatirgus “Balttour 2024”. Šogad šī izstāde svinēja savu 30. gadu jubileju!

Kopējā Latgales tūrisma stendā Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” pārstāvēja Augšdaugavas novadu, iepazīstinot izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar plašo Augšdaugavas novada tūrisma piedāvājumu un iespējām, ko te apskatīt, sajust, nogaršot. Tika prezentēti jauni tūrisma maršruti, novada lielāko pasākumu plāns, kā arī vairāku tūrisma uzņēmēju piedāvājumus.

Lai informācija par tūrisma jaunumiem vienmēr būtu aktuāla un uzticama, Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” atjaunoja tūrisma ceļvedi un tūrisma karti, kur ir pieejama informācija par plašo tūrisma pakalpojumu klāstu Augšdaugavas novadā. Tūrisma materiālos ir pieejama informācija par muzejiem un ekspozīcijām, amatniekiem, apskates saimniecībām, dabas objektiem, novada muižām un parkiem, par aktīvo atpūtu un sakrālo mantojumu, kā arī par naktsmītnēm un ēdināšanas iestādēm.

Īpaši lielu izstādes apmeklētāju uzmanību piesaistīja Velomaršrutu ceļveži, jo daudzi tūristi izteica vēlmi doties iepazīt Augšdaugavas novadu ar velo.

Izstāde “Balttour 2024” kopā pulcēja 342 uzņēmumus un to pārstāvjus no 34 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Albānijas, Gruzijas, Itālijas, Melnkalnes, Kipras, Spānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Turcijas, Ukrainas, Polijas u.c.

Trīs dienās izstādi apmeklēja 21 725 ceļotmīļi, no kuriem 4300 bija tūrisma profesionāļi.

Nākamā starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour” notiks 2025. gadā no 7. līdz 9. februārim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Informāciju sagatavoja:


Inna Bebre
Augšdaugavas novada
pašvaldības iestādes "TAKA"
Tūrisma organizatore
+371 65424147

e-pasts: inna.bebre@augsdaugavasnovads.lv
              
turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook:
Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv

Bebrenes baznīcas nišā atrastā jaunas sievietes un bērna apbedījuma mīkla – kas viņi bija?