Augšdaugavas novads tika pārstāvēts Starptautiskā tūrisma izstādē “Balttour 2023”

AKTUĀLI

Trīs dienu garumā, no 3. līdz 5. februārim, Rīgā, Ķīpsalā norisinājās nu jau 28. starptautiskā tūrisma izstāde - gadatirgus “Balttour”, kur kopējā Latgales tūrisma stendā Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” pārstāvēja Augšdaugavas novadu, iepazīstinot izstādes dalībniekus un apmeklētājus ar plašo Augšdaugavas novada tūrisma piedāvājumu un iespējām, ko te apskatīt, sajust, nogaršot. Tika prezentēti jauni tūrisma maršruti, novada lielāko pasākumu plāns, kā arī vairāku tūrisma uzņēmēju piedāvājumus.

Izstādē pulcējās gan tūrisma uzņēmēji, tūrisma aģentūru pārstāvji, gan ceļotāji. Notika apmaiņa ar pieredzi, pozitīvām emocijām, iedvesmu un noderīgiem kontaktiem. Gaisā virmoja prieks par satikšanos izstādē klātienē pēc trīs gadu pārtraukuma, un notika aktīva ceļojumu plānošana.

Košais, pavasarīgās krāsās rotātais Latgales tūrisma stends piesaistīja apmeklētāju lielu uzmanību. Izstādes apmeklētāji interesējās par jauniem galamērķiem, jauniem tūrisma produktiem, naktsmītņu piedāvājumu, atpūtas un izklaides iespējām, dabas takām, atpūtu kopā ar bērniem. Īpaša uzmanība tika pievērsta aktīvās atpūtas iespējām Augšdaugavas novadā. Tika novērota liela interese par ūdens un velo maršrutiem.

Izstādes laikā apmeklētāji varēja saņemt arī īpašus piedāvājumus un atlaižu kuponus Augšdaugavas novada tūrisma objektu apmeklējumam. Liels paldies uzņēmējiem, kuri aktīvi atbalstīja šo akciju – Atpūtas bāze “Virogna”, Lielbornes muiža, Sventes muiža, Kempings “Daugavas lokos”.

28. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023" ir veiksmīgi noslēgusies. Ceļojumi – tie ir piedzīvojumi, emocijas, iespaidi un pieredze, kura mūs bagātina. Paldies ikvienam apmeklētājam! Ar nepacietību gaidīsim visus Augšdaugavas novadā – vietā, kur satiekas Sēlija un Latgale!

Informācija: Inna Bebre, Augšdaugavas novada pašvaldības iestādes "TAKA" Tūrisma organizatore

+371 65424147; e-pasts: inna.bebre@augsdaugavasnovads.lv; turisms@augsdaugavasnovads.lv

Facebook: Augšdaugavas novads.Travel

Glītrakstīšanas konkurss Naujenes pamatskolā