Atvērta iespēja reģistrēt talkošanas vietas

AKTUĀLI

Šajā gadā Lielā Talka notiks 27. aprīlī. Lai veiksmīgi plānotu talkas dienas aktivitātes, ikkatrs aicināts ieskatīties Lielās Talkas kartē, reģistrēt savu talkošanas vietu vai izvēlēties kādu no jau pievienotajām vietām un notikumiem. Kā ierasts tiek organizētas gan sakopšanas, gan labiekārtošanas talkas, kā arī ikvienam iespēja pieteikt solo talku (tai skaitā DUO un ģimenes talkas).

Lielās Talkas koordinatori savā novadā vai pilsētā koordinē un atbild par talkas norisi visā administratīvajā teritorijā. Koordinators Augšdaugavas novadā - Dabas resursu nodaļas speciālists Valērijs Ašķeļaņecs, tālr.: 65422291.

Lielo Talku organizē biedrība “Pēdas LV” sadarbībā ar Latvijas valsts mežiem, Latvijas Pašvaldību savienību, Finanšu ministriju, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Eiropas Latviešu Apvienību.

Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma, atsākas ceļu būvdarbu sezona