Atpūtas pasākums Naujenes senioriem

AKTUĀLI

Katru pavasarī Naujenes pagastā ir skaista tradīcija - tiek svinēti pagasta svētki. Šogad Naujenes pagasts svin 760 gadadienu kopš vārds Naujene tika minēts vēstures avotos. Lai atzīmētu tik svinīgu datumu, 14.maijā Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā, sadarbībā ar Naujenes Kultūras centru, notika atpūtas pasākums senioriem. Pasākumā piedalījās ciemiņi no Daugavpils Dienas centra deju kolektīvs „Sapnis”, kuru vada Tatjana Lapkovska. Kolektīvs izbrīnīja skatītājus ar krāšņajiem tērpiem un oriģinālajām dejām. Savukārt Naujenes seniori piedāvāja klātesošiem noskatīties jautru lugu (vadītājs M. Blakunovs). Īpašu noskaņu koncertam sniedza vokālais ansamblis ”Rasa” (vadītājs  S. Almakajevs).  Deju kolektīvs „Smaids” izdejoja savas mīļākās dejas (vadītājs  O. Zaharņovs). Dalībniekiem bija iespēja labi atpūsties un sajust, ka katrs ir vajadzīgs. Koncerts bija viegls, skaists un jautrs – gluži kā paši dalībnieki.

Nīcgales pagasta svētki un Pavasara gadatirgus