Atklātības un pretkorupcijas vasaras skola jauniešiem

Jaunatnei

Delnas ATKLĀTĪBAS UN PRETKORUPCIJAS VASARAS SKOLA 2018 norisināsies Cēsīs, Ruckas muižā no 28. jūnija līdz 1. jūlijam. Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem, kam ir pastiprināta interese par korupcijas mazināšanu! Tiks segtas visas uzturēšanās, ēdināšanas un transporta izmaksas. Reģistrācija līdz 29.maijam. Vairāk informācijas te: https://delna.lv/lv/2018/05/22/delna-aicina-jauniesus-pieteikties-atklatibas-un-pretkorupcijas-vasaras-skolai-2018/

Nodarbības vadīs zinošākie Latvijas un ārvalstu eksperti. Dalību jau apstiprinājuši: Jēkabs Straume (KNAB), Ivars Ījabs (Latvijas Universitāte), Ainars Latkovskis (Saeima), Daunis Auers (Latvijas Universitāte), Aldis Lasmanis (Latvijas Republikas Prokuratūra), Vladlens Kovaļevs (VA Government), Diāna Kurpniece (Valsts administrācijas skola), Iryna Zemlyana(Institute of Mass Information (IMI), Ukraina).

Daugavas lokos notika Vislatvijas ūdenstūristu saiets