Atklātais Latgales reģiona mūzikas skolu ansambļu konkurss

AKTUĀLI

29. aprīlī Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā norisinājās Atklātais Latgales reģiona mūzikas skolu akordeonistu ansambļu konkurss.

Šajā konkursā piedalījās akordeonistu ansambļi no 11 Latgales reģiona mūzikas skolām. Konkursa dalībnieki sacentās savā ansambļa spēles meistarībā dažādās grupās: akordeonistu dueti, akordeonistu trio, kameransambļi, pedagogs ar audzēkni.

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas Akordeona spēles programmu pārstāvēja divi akordeonistu ansambļi, kuri piedalījās konkursa grupā Pedagogs ar audzēkni: akordeonistu duets - Dmitrijs Karpečkovs un Anna Grebeža (ped. Anna Grebeža), akordeonistu kvartets - Amanda Aleksejeva, Rinalds Simanovičs, Einārs Juhņevičs, Svetlana Vasiļjeva (ped. Svetlana Vasiļjeva).

Pēc žūrijas komisijas lēmuma Špoģu Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu ansambļiem tika piešķirti sekojoši Diplomi: 1. vietas Diploms duetam Dmitrijs Karpečkovs un Anna Grebeža (ped. Anna Grebeža), 2. vietas Diploms akordeonistu kvartetam -  Amanda Aleksejeva, Rinalds Simanovičs, Einārs Juhņevičs, Svetlana Vasiļjeva (ped. Svetlana Vasiļjeva). Apsveicam un lepojamies ar panākumiem!

Pēc konkursa notika Latgales reģiona apvienotā akordeonistu orķestra kopmēģinājums šī gada 1. jūnijā ieplānotajam Latgales reģiona apvienotā akordeonistu orķestra koncertam Latgales vēstniecībā Gors, 2. jūnijā Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja dzirdēt šo apvienoto akordeonistu orķestri koncertā Daugavpils pilsētas svētku ietvaros.

Laucesas pamatskolas skolēni - Lūznavas muižā